Random Network
Statistics
* related to indexed networks only

Indexing seems to be stopped

Indexing seems to be stopped  

  By: CrazyCat on March 10, 2024, 3:52 p.m.

Since March 1st, the crawler seems stopped for my network (last seen Fri March 1st, 23:22:53 Europe/Paris).
The bot is here, the IP is not banned.
On the network page (https://www.ircdriven.com/network/Zeolia/) the last indexation is 1week and 1 day old, which is false.

I killed the bot, it came back without any trouble...

Tchat francophone

Re: Indexing seems to be stopped  

  By: daniel on May 25, 2024, 1:36 a.m.

I had to do a lot of fixes on the API/bots which I did recently, the channel bot is down until I can do some updates to that though. Life has been stressful lately, trying to get the time.

Daniel Shafer
Founder / Lead Developer
IRC Driven Networks
https://www.ircdriven.com

Dokumenty kolekcjonerskie – co warto wiedzieć?  

  By: DonaldGen on June 5, 2024, 6:26 p.m.

Kiedy Klienci pierwszy raz trafiają do naszego sklepu zadają sobie pytanie – co to jest dokument kolekcjonerski? Otóż dokument kolekcjonerski jest kartą wykonaną w najwyższej jakości i najczęściej imituje „dowód osobisty” lub „prawo jazdy”, ale w naszej ofercie znajdują się również karty kolekcjonerskie, które przypominają „legitymacje studenckie” i międzynarodowe. Dla przykładu kolekcjonerska wersja włoskiego „dowodu osobistego” mimo, że jest najwyższej jakości produktem to jest wyłącznie przeznaczona do zabawy lub zrobienia wyjątkowego żartu bliskiej nam osobie, która nieświadoma istnienia takich kart może dać się wkręcić w najbardziej abstrakcyjną historię. Jednocześnie przypominamy, że nie można posługiwać się naszymi kartami jako prawdziwymi dokumentami tożsamości. Znaczna część naszych Klientów kieruje się chęcią wręczenia czegoś ciekawszego od banalnych i powszechnych prezentów, takich jak skarpetki lub ciepły sweterek. Osoba, która otrzyma kolekcjonerskie prawo jazdy z Angoli na pewno będzie ogromnie zaskoczona i na długo zapamięta ten wyjątkowy podarunek.

CO WYRÓŻNIA NASZE DOKUMENTY KOLEKCJONERSKIE?
Oferowane przez nas wersje dokumentów wyróżnia to, że wszystkie kolekcjonerskie egzemplarze można uzupełnić dowolnymi danymi, zdjęciem, podpisem oraz oznaczeniami holograficznymi. Każdy produkt można opisać według uznania, przez co karta może wyglądać bardziej humorystycznie lub realistycznie.

Każdy dokument kolekcjonerski występuje w dwóch wariantach:

Podstawowym – z własnoręcznym podpisem pozbawionym hologramu.
Rozszerzonym – z własnoręcznym podpisem i hologramem
W zależności od tego, jak bardzo wersja kolekcjonerska ma imitować konkretną kartę można wybrać powyższe opcje i uzupełnić dane już w karcie dokumentu przed umieszczeniem go w koszyku.

czytaj wiecej
https://dokumenciki.net/
https://dowodziki.net/
https://dowodziki.net/order/dowodosobisty
https://forumkolekcjonerskie.com/
https://dobreplastiki.com/pl/